Mediaviestinnän verkosto: Tutustuminen Alma Talentin taloustoimituksiin
Miten talousuutiset syntyvät vuonna 2024? Mikä on Kauppalehden ja Talouselämän ero? Miten median talous rakentuu? Ja mikä saisi Alma Talentin mediat kiinnostumaan minun organisaationi uutisesta? Tilaisuutta isännöivät Kauppalehden päätoimittaja Riina Nevalainen ja Talouselämän päätoimittaja Jussi Kärki.
Ajankohta
14.2.2024 15:00 – 14.2.2024 17:00Paikka
Alma Talent, Alvar Aallon katu 3, 00100 HelsinkiJärjestäjä
ProComIlmoittautumistilanne
Melkein täynnä
Miten talousuutiset syntyvät vuonna 2024? Mikä on Kauppalehden ja Talouselämän ero? Miten median talous rakentuu? Ja mikä saisi Alma Talentin mediat kiinnostumaan minun organisaationi uutisesta?
Tervetuloa tutustumaan Alma Talentin taloustoimitusten toimintaan torstaina 14.2. klo 15.00–17.00 (Alvar Aallon katu 3, 00100 Helsinki). Tilaisuutta isännöivät Kauppalehden päätoimittaja Riina Nevalainen ja Talouselämän päätoimittaja Jussi Kärki.
Ajankohta: 14.2.2024 kello 15.00–17.00
Paikka: Alma Talent (Alvar Aallon katu 3, 00100 Helsinki)
Mukaan mahtuu 30 henkilöä. Mikäli vierailu on jo täynnä, voit ilmoittautua varasijalle. Saat vahvistusviestin osallistumisesta, mikäli paikkoja vapautuu.
Tilaisuus on avoin ja maksuton ProComin jäsenille. Lämpimästi tervetuloa mukaan!
TIETOJEN KÄSITTELY
Ilmoittautumalla mukaan tilaisuuteen hyväksyt, että ProCom toimittaa ilmoittautumistietosi tarvittaessa vierailukohdeorganisaatiolle. Tietojasi käytetään ainoastaan vierailun mahdollistamiseen, ja osapuolet eivät käytä tietoja muuhun tarkoitukseen.
Ilmoittautumisen yhteydessä annettavia tietoja käsitellään ProCom - Viestinnän ammattilaiset ry:n jäsenrekisterin
rekisteriselosteessa ja ProCom Oy:n asiakasrekisterin rekisteriselosteessa kuvatulla tavalla. Lue lisää rekisteriselosteista.